עיצוב עבור או עיצוב בהתאמה אישית - "אחד אחד" - רהיטי וינטג' מעוצבים, מחודשים ופריטי הום סטיילינג עם אופי

עיצוב עבור או עיצוב בהתאמה אישית

הנאה בעבודה. אני מוצאת המון הנאה ושמחה בעבודה שלי. אחת מהנאות נובעת מריבוי הכובעים שאני חובשת. כובעים דומים, קשורים אבל לכל אחד יש גם את היחוד והמקום שלו.

כובע אחד מאפשר לי לעצב ולחדש רהיטים ע"פ דמיוני, לשלב בהם טכניקות מעניינות ולנסות לפרוץ, כל פעם מחדש, את גבולות הרהיט (ואת הגבולות שלי???!).

הכובע השני, הוא עיצוב עבור. עיצוב וחידוש רהיטים עבור לקוחות בהתאם לצרכים ולרצונות שלו.

מה יותר מאתגר? הכובע השני שדורש ממני להסיר את האגו, להקשיב, ללמוד, להתרכז, לחפש, לזכך את מה שהלקוח רוצה וליצור עבורו את הרהיט המיוחד שלו.

למזלי, הלקוחות שבחורים אותי הם לקוחות מיוחדים. לקוחות שראו את העבודות שלי, שאהבו את העין ואת היד וביקשו ממני שאהיה אני כשאני מעצבת עבורם, שידוך קוסמי שכזה.

לשמחתי, אמי הרימה טלפון אחרי שראתה את כורסאת my cup of tea באחד העיתונים. התקשרה וביקשה לחדש רהיטים שיש לה. לא רהיטי וינטג',  אלא רהיטים שנוחים ואהובים עליה ועל בני ביתה.

קיבלתי תמונות, עוד שיחה של שאלות והבהרות, ושלחתי הצעה. מכאן ועד שיחתנו הבאה עבר זמן רב, כמה חודשים. וכשאמי חזרה אלי, היא כבר ידעה בדיוק מה היא רוצה וידעה שהרהיטים שלה יתחדשו ויעוצבו אצלי.

ברגע ההחלטה מתחיל תהליך שאני קוראת לו תהליך הפינג פונג. זהו תהליך השיח וההקשבה ביננו. תהליך שמתחיל בפגישה בבית הלקוחה והבנת המיקום ההשתלבות של הרהיט בחלל, האהבות והצרכים של הלקוח.

אמי קיבלה אותי בביתה בלב פתוח. סיפרה לי על משפחתה (שלימים למדתי להכיר, משפחה מקסימה ומיוחדת. בעל, שני בנים, הרבה כלי נגינה וערבים של משחקי חברה {לזה אני קוראת אושר}) ושהרהיטים אותם אנחנו משפצים יהיו מרכז הבית. הם יהיו היחוד. שאר הרהיטים ירכשו בהתאם לשיפוץ הכורסאות (!).

ניסינו להבין מה אמי וגיורא אוהבים. השמחה והצבעוניות והקלילות ניכרה בכל מה שהם אמרו והבנתי שזה הקו שצריך להנחות אותנו.

בדפדוף משותף בעיתונים, מצאנו תמונת השראה שמיקדה אותנו בפלאטת הצבעים. ידענו שאנחנו רוצים ורוד, וירוק וצהוב-כתמתם.

ואז החל המרוץ שלי סביב חנויות וספקי הבדים שאני מכירה, נסיון מצא בד שהוא אכותי ומעניין. הרגשתי, שעל אף השחרור של אמי וגיורא ("תשתוללי בפנטזיה" הם אמרו לי) אני חייבת לעצב  עבורם משהו שיחיה זמן רב, שלא ימאס, אם אפשר שיהיה מודולרי, ושיהיה שמח וקלאסי – כמו המשפחה.

לפגישתנו הבאה הגעתי עם מספר אפציות של בדים והייתי צריכה עוד סיבוב, עוד פגישה כדי לזכך ולהגיע לבינגו.

אספתי את הכורסאות אלי לסטודיו והתחלתי לעבד עליהן.

פרוק והפשטה של כורסא אינו דבר של מה בכך, לכן חלק מהרפדים מרפדים על, לא מורידים, מחליפים, מנקים.  אני אוהבת לראות את ה"קרביים" של הרהיט ולכן הפשטתי לחלוטין והתחלתי לעבוד על שיוף הרגלים, נקיון, מילוי בשפכטל וצבע. רק אחרי שהייתי מרוצה מהצבע ומאיכות העבודה, הכורסאות נכנסו לריפוד.

וזה מה שיצא. כורסאות מאוד מוקפדות מבחינת העבודה. בד שמכבד את ה"חימוקים" של הרהיט, בדים איכתיים שמשתלבים זה עם זה ואופציה של הלקוחה להחליף mix and match בהתאם למצב רוח ולאווירה.

בקרוב, אמי ובני משפחתה עוברים לדירה חדשה ויחד איתם הכורסאות. אני מאחלת להם בריאות, אושר, הנאה ושעות רבות של צחוק, נגינה ושירה בביתם החדש.

הכורסאות הישנות התחדשו והתעדכנו הכורסאות הישנות התחדשו והתעדכנו

המראה החדש. מהפך שיכניס צבע ואור לבית החדש. המראה החדש. מהפך שיכניס צבע ואור לבית החדש.

© כל הזכויות שמורות ל"אחד אחד - סטודיו לפריטים עם אופי" Up