הום סטיילינג | הום סטיילינג מחירים | הום סטיילינג לבית מודרני | הום סטיילינג לסלון

הום סטיילינג, עיצוב והלבשת הבית

התשוקה שלי לעיצוב וליצירה התפרצה כשהבנתי שהבית שלי ושל חברותי נראה פחות או יותר אותו דבר. אנחנו רוכשות יחד את הפריטים, נכנעות לטרנד התורן, שומרות על איפוק ואיזון ולא מעיזות, "כדי שלא יימאס".

לבית שלי יש חשיבות עצומה בחיי ובחיי משפחתי. הבית הוא האי שלנו והוא צריך לעטוף אותנו בצורה ייחודית שתתאים לנו ותייצר אנרגיה נעימה ומכילה. לכן התחלתי להכניס אותנו, בני הבית, לעיצוב הבית – את הרצונות, האהבות, האוספים – את הישן והחדש שמדבר אלינו.

הלבשת הבית מבחינתי היא תמהיל של מציאת הפריטים (האוסף של סבא והמסגרת המקסימה הזו שמצאת בטיול המשפחתי בחו"ל), הטקסטיל, הצבעים הנכונים והצמחייה והיכולת לשלב אותם יחד ליצירה מחבקת ועוטפת שייחודית לכם.

מניסיוני, הום סטיילינג הוא הנשמה של הבית, האופי. הוא עושה את ההבדל בין הבית שלכם לבין כל בית אחר.

כשאני מלבישה בתים אני מתבוננת, שואלת, מחפשת וחושבת איך ליצור בית שהוא Home ולא House.

לנוחיותכם כמה אפשרויות ליווי:

  1. הלבשת הבית מרעיון ועד ביצוע

בניית תוכנית מסגרת – מה הרצונות, מה הצרכים, מה המטרות ומה התקציב – פגישה בביתכם לאיסוף המידע.

גיבוש פתרון עיצובי – בהתבסס על הפגישה ותוכנית המסגרת, תקבלו פתרונות מעשיים ועיצוביים לצרכים שהועלו וכן לוח השראה.

ליווי התהליך –  איתור הפריטים העיצוביים בחנויות ייעודיות (סיור רכישות), ביקור בית לייעוץ וקידום התהליך תוך עמידה במסגרת זמנים שתוגדר מראש.

  1. פגישת ייעוץ להלבשת חלל בבית

פגישת ייעוץ  של שלוש שעות בביתכם ובה אתן הצעות ורעיונות עיצוביים מעשיים לעיצוב החלל. מהפגישה תצאו עם רשימה מפורטת של התוכנית העיצובית ורשימת ספקים מומלצים מותאמת לתוכנית ולתקציב

  1. מסמך עבודה להלבשת הבית למבצע העצמאי

פגישה בביתכם לאיסוף המידע; הצרכים והרצונות. לאחר הפגישה ותוך 7 ימי עבודה אכין מסמך עבודה בו ארכז הצעות ,רעיונת עיצוביים ומעשיים, לעיצוב הבית שלכם שאותם תיישמו באופן עצמאי.

  1. סיור רכישות

פגישה בביתכם לאיסוף המידע; הצרכים והרצונות. לאחריו בניית תוכנית סיור ממוקדת. סיור של כ- 5 שעות וביצוע רכישות מדויקות ומותאמות עבורכם.

 

© כל הזכויות שמורות ל"אחד אחד - סטודיו לפריטים עם אופי" Up