» "אחד אחד" – סטודיו לפריטים עם אופי

"אחד אחד" – סטודיו לפריטים עם אופי

 

הסטודיו עוסק בעיצוב וחידוש רהיטי וינטג', ייעוץ ושיפוץ בהתאמה אישית, ובפריטי הום סטיילינג משלימים.

 

עיצוב ושיפוץ רהיטי וינטג' – ישן הופך לחדש

רהיטי וינטג' ישנים שאספתי בקפידה הופכים בעבודת מחשבת וברסטורציה קפדנית לפריטים ססגוניים המכניסים אור, צבע, אופי ואווירה לביתכם.

הרהיטים נבחרו ושופצו "אחד אחד" מתוך אהבה והערכה לקו העיצובי, לחומרים האיכותיים ולעבודה הידנית, ללא פשרות, של פעם. את היסודות הללו אני מביאה לרהיטים המחודשים שלי. מקפידה לשמר ולכבד את העבר ברוח ההווה.

בכדי לייחד את הרהיטים ולאפשר לכם ליהנות ולהתרגש מone piece, אני משתמשת בטכניקות ייחודיות בתהליך היצירה והחידוש; שילובי רקמה עבודת יד, דפוס אייקונים גרפיים, שילובי בדים וצבעים מעניינים.

ייעוץ, עיצוב ושיפוץ בהתאמה אישיתIMG_3873

 בנוסף לקולקציית הרהיטים המחודשים, אשמח לחפש ביחד אתכם את הרהיט ה"אחד" שלכם לעצב ולהלביש אותו כך שיתאים לאופי ולבית שלכם.

פרטי הום סטיילינג יחודיים 

כריות נוי ססגוניות ועשירות בצבע, בחיבורים ובצורות. ובעתיד הקרוב – תמונות ופרטים נוספים – פריטים עם אופי, שישמחו ויקשטו את המקום בו ישולבו.


IMG_3530 (1)וקצת עלי,

שמי חן איתן-שץ, נשואה באהבה ואמא בשמחה ל3 חביבים.

בעבר מנהלת מרקום ושיווק בחברת הייטק, בדרך בוגרת לימודי הום סטיילינג בשנקר ובהווה מעצבת ומחדשת רהיטים, חולמת ומייצרת פריטים עם אופי.

מעריכה דברים יחודיים, שונים שעשויים בקפידה ואלו ערכים שמביאה לעבודה שלי. לא מתפשרת על חומרים ועל איכות עבודה, דורשת שיהיה יפה מבפנים כמו שיפה מבחוץ. כל הזמן בחיפוש אחרי רעיונות ופתרונות שיקשטו וייחדו את הפריטים שלי. מתנסה ומעיזה בצבע.

 

© כל הזכויות שמורות ל"אחד אחד - סטודיו לפריטים עם אופי" Up